Eğitim Konuları

Değişim Sürecinde Koçluk

Kişilerin aynı zamanda kurumların değişim ve gelişim süreçlerinde desteklenerek koçluk hizmeti almalarına yardımcı olmaktayız. Bu konuda Adler ekolünden koçlarla destek vermekteyiz. Üç farklı seviyede destek olma imkanımız bulunmaktadır.

Bireysel
Kişilerin gelişim ve değişim sürecini hızlandırmak farkındalıkları ile kendilerine yatırım yapmaları konusunda bireysel koçluk hizmeti vermekteyiz. Koçluk süresi genellikle 8 ile 14 görüşmeyi, toplamda da 2 ile 4 aylık bir zaman dilimini kapsamaktadır.

Kurum içi Koçluk
Kurum içerisinde organizasyonun yönetici adaylarına sunduğu gelişim desteğine çözüm ortağı olarak insan kaynakları, yöneticileri, eğitim bölümü ve kişi ile bu koçluk sürecini yürütmekteyiz. Kurum içerisinde bu organizasyonları toplu olarak da ihtiyaçlar doğrultusunda karşılamaktayız. Belirlenen süre 3 – 4 aylık zamanı içermektedir. Sonuçları istenildiğinde kuruma ve kişiyle beraber sunmaktayız.

Kurum içi Koçluk Eğitimleri
Koçluk bilinci ile kurumların belli yönetim noktalarında farkındalığı arttırarak gelişim sürecine destek olmaktayız. Kurum içi eğitim süresi ihtiyaçlara göre 3 gün ile 6 gün arasında değişmektedir. Bu çalışmalarımızın aynı zamanda ara değerlendirme aşamalarının olması kurum ile işbirliği çerçevesinde belirginleşmektedir.

Görsel = mind map

(Detaylı eğitim modelini (mind map olarak) üye şifrenizle görebilir aynı zamanda tüm eğitim konularımızın mind map’lerine detaylı ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte güncel bilgilendirmelerimize kısa zamanda ulaşmak için sitemize üye olmanızı öneririz. Kerem Gümüşkanatlı) –>> Üye olmak için tıklayınız !!!

free web stats